Raieõiguse ost

Kui soovid metsamaa endale jätta, kuid siiski teenida metsa pealt kasumit, on just raieõiguse võõrandamine sinu jaoks õige valik.

Me aitame sind metsa hindamise ja raieplaani koostamisega ning tagame raietööde kvaliteetse teostamise. Pole oluline, kas tegu on harvendus-, noorendus- või valgustusraiega, meie spetsiaalselt koolitatud ja kogenud meeskond teeb kvaliteetset raietööd.

Oleme mobiliseeritud ning vajadusel leiame lahenduse ka kõige keerulisematele väljakutsetele. Seda ikka selleks, et sinu mets oleks ja püsiks ka tulevikus tervena. Ostame raieõigust nii kasvavale kui ka küpsele metsale.

Metsamõisnikus teostame raietöid täisteenusena. Raietööd algavad raiepiiride märkimisega metsas. Paneme paika plaani, mis seemnepuid säilitada ja määrame kindlaks laoplatsi asukoha. Seejärel toimub harvesteri eelne alusmetsa raie. Peale seda puud langetatakse ja järgatakse sortimentideks harvesteri abil, mis kohe mõõdab ka saadud puidu mahu.

Seejärel kogub metsa väljaveotraktor ehk forvarder metsamaterjali kokku ja transpordib metsalattu. Sealt veetakse puit veoautodega saekaatritesse. Raielank ja metsateed korrastatakse ja puhastatakse.

Järgneb metsakasvatus: maapinnaettevalmistus istutuseks, kraavide rekonstrueerimised, metsaistutus ja istutusjärgne hooldus.

Viimaseks paneme paika järgmise 10-aasta metsakasvatusplaani.

metsamoisnik

METSAMÕISNIK OÜ
Reg. kood: 16132637

Tel: +372 518 5616
E-post: info@metsamoisnik.ee

Jüri 22a, Võru, 65608

© 2022 Metsamõisnik OÜ | Kõik õigused kaitstud

veebilahendused