Loome üheskoos väärtusliku metsapildi!

Richard Jõgi
Tegevjuht
Metsamajanduse spetsialist, tase 5
Tel: +372 5566 4174
richard@metsamoisnik.ee

Ervin Ranna
Metsamajanduse juht/müük-logistika
Tel: +372 508 2473
ervin@metsamoisnik.ee

Sander Elvet
Metsameister
Tel: +372 554 5668
sander@metsamoisnik.ee

Jüri Gross
Juhiabi
Tel: +372 517 0291
jyri@metsamoisnik.ee

Karli Kõivoste
Metsameister
Tel: +372 525 6647
karli@metsamoisnik.ee

Keril Kahr
Ostujuht
Tel: +372 504 4165
keril@metsamoisnik.ee

Ethel Võikar
Metsandusnõunik
Tel: +372 513 6573
ethel@metsamoisnik.ee

Martin Kleinert
Metsandusnõunik
Tel: +372 513 7595
martin@metsamoisnik.ee

Kadi-Liis Saimra
Metsandusnõunik
Tel: +372 504 3761
kadiliis@metsamoisnik.ee

Karl Daniel Park
Metsandusnõunik
Tel: +372 528 2246
karldaniel@metsamoisnik.ee

 
Kontaktinfo

Anna oma küsimustest või soovidest märku läbi kontaktivormi või helista +372 5566 4174

    metsamoisnik

    METSAMÕISNIK OÜ
    Reg. kood: 16132637

    Tel: +372 518 5616
    E-post: info@metsamoisnik.ee

    Võru maakond, Võru linn, Pikk tn 21, 65604

    © 2022 Metsamõisnik OÜ | Kõik õigused kaitstud

    veebilahendused